
John Smith – The Living Kind
The Living Kind van singer-songwriter John Smith is er een uit het boekje en doet alles wat je van een goede singer-songwriter album mag verwachten.

The Living Kind van singer-songwriter John Smith is er een uit het boekje en doet alles wat je van een goede singer-songwriter album mag verwachten.

Douwe Bob speelt het op veilig met Where Did All The Cool Kids Go? Pop muziek gemaakt voor de massa. En daar is niets mis mee.

Middle Kids produceert met Faith Crisis Pt 1 een heerlijk toegankelijke indie pop plaat en laat je na het luisteren achter met veel positiviteit en optimisme.

Met a moment in the sun van singer-songwriter broers Amistat haal je even de zomer naar hier en de songs zorgen voor positieve vibes.

Met al zijn ervarenheid produceert de Amerikaanse singer-songwriter Albert Hammond met Body of Work een krachtig nieuw en relevant album.

Zet twee van de betere Britse singer-songwriters bij elkaar, Marry Waterson en Adrian Crowley, en je krijgt het prachtige Cuckoo Storm.