
Alfie Templeman – Radiosoul
Radiosoul van singer-songwriter Alfie Templeman is divers en je hoort van alles gebeuren. Moeilijk een labeltje op te plakken, maar ik vind het wat hebben.

Radiosoul van singer-songwriter Alfie Templeman is divers en je hoort van alles gebeuren. Moeilijk een labeltje op te plakken, maar ik vind het wat hebben.

De pop rock band Rooney had met Calling The World in 2007 succes in zowel Amerika als Europa. Nu jaren later luister ik dit album met nostalgische gevoelens en vind het net zo goed als toen.

Je mag het soul, roots of Americana noemen. Nathaniel Rateliff & The Night Sweats bevestigen met South of Here hun status als hipste band van het moment.

Texas country artiest Rich O’Toole produceert met Ghost zijn zoveelste mooie album. Niet vernieuwend, maar als fan hoef je niet te klagen.

Nashville’s Lauren Watkins maakt indruk met debuut The Heartbroken Record en kan zomaar de volgende country ster in Music City worden.

Pop artiest Gracie Abrams laat met haar tweede album The Secret Of Us horen dat ze veel talent heeft in het creëren van aantrekkelijke pop songs.